/ Løping

Løpetur i Aurlandsdalen

Aurlandsdalen er en av Norges mest populære vandreturer. Vi ville gjøre et forsøk på å løpe der.

Sist oppdatert: 1. august 2023 kl 00.00
løpetur i aurlandsdalen
KVASSS I KANTENE: Her gjelder det å ikke være sløv. Foto: Vegard Aasen
Lesetid: 4 minutter

Det er mye å si om den norske sommeren, men kjedelig er den ikke. Værvarslet melder om store mengder nedbør og vind dit vi har tenkt oss. Det er ikke akkurat optimalt for fjelløping.

Det roer seg i siste liten – heldigvis – for vi har ingen plan B og dessuten er plan A riktig god.

Allerede abonnent?  

Med magasinKun digitalt
99 kr/md i 12 md*
+ 8 utgaver av Fri Flyt magasin
119 kr/md i 3 md*
+ 2 utgaver av Fri Flyt magasin

*Forutsetter 6 eller 12 måneder bindingstid. Kanselleres når du vil, med tilgang ut bindingstiden. Fornyes automatisk hver måned etter bindingstiden.

Er du under 28 år?

Da får du halv pris på Fri Flyt.

Slik fungerer det:Betal med Vipps, del fødselsdatoen din med oss og få halv pris fram til du fyller 28 år. Når du har fylt 28 år endrer vi til vanlig pris, og sender deg et varsel i forkant.

Alle abonnement fornyes automatisk til ordinærpris. Kanseller når du vil, men senest 48 timer før fornyelse. Se Fri Flyts bruker- og abonnementsvilkår her.

 

Relaterte artikler

 

Utemagasinet.no utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalist: Gunhild Aaslie Soldal | Tips til redaksjonen

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen