Eventyrlig i Jostedalen

Ønsker du en ferie utenom det vanlige, bør du bli med på Josetdalen Adventure Camp i midten av juni. I løpet av fem fullstappete dager lover arrangøren at du skal få en overdose med vill og vakker vestlandsnatur. 

Trygve Sunde Kolderup
 
kommentarer (0) | print | RSS | Tips

Fra 14. til 18. juni i år arrangeres Jostedal Adventure Camp. Ønsker du en ferie utenom det vanlige, lover arrangøren at dette er en unik mulighet, og i løpet av fem dager i fantastisk vestlandsnatur garanterer arrangøren at vil opplevelsene stå i kø. På programmet står aktiviteter som rafting, juving, brevandring og klatring. Aktivitetene passer for alle og ingen erfaring kreves.
Jostedal Adventure Camp har base på Jostedal Camping som ligger idyllisk til der elva Krundøla møter Jostedøla. Plassen ligger omlag 5 kilometer fra Nigardsbreen og omtrent 3 mil fra Gaupne i Luster kommune i Sogn og Fjordane. 

Les mer om campen på www.jostedaladventurecamp.com

Kategorier

Kommentarer hentet fra forum

Ingen kommentarer. Bli den første til å kommentere!

Flere saker fra "Norge"

  • Gårdssamarbeid i Vågå
    Valbjør gård er et av hotellene som inngår i gårdssamarbeidet Vågå gardshotell. Foto: Trygve Sunde Kolderup

    Seks gårder i Vågå har gått sammen og etablert Vågå gardshotell. Før jul arrrangeres julemarked med fokus på lokale juletradisjoner og lokalmat.

    (24.11.2010 09:15)
  • Hyttetomter på Turtagrø

    På Turtagrø legges det nå ut 24 tomter for salg på et nytt hyttefelt rett ved det tradisjonsrike hotellet.

    (10.09.2010 10:41)
  • Lesernes favorittfjell
    På vei opp mot Jikkevarri i Lyngsalpene. Foto: Heidi Berg

    Fjellene i Nord-Norge og på Sunmøre dominerte da vi ba UTE-leserne tipse oss om sine favorittfjell. I UTE som er i salg nå kan du lese de beste tipsene!

    (22.08.2010 17:29)

Mest lest den siste uka

Siste på forum