Velkommen til utemagasinet.no

Da har endelig UTE fått en nettside.

Jon Arvid Ludviksen
 
kommentarer (1) | print | RSS | Tips

Friluftsmagasinet UTE ble relansert i høst. Her finner du de beste turtipsene, portrettintervjuene og produkttestene, enten du er interessert i fjellvandring, havkajakk eller skiturer i fjellet. Nettsiden utemagasinet.no blir landets nye møtested og nyhetskilde for friluftsentusiaster.

Foreløpig vil du finne oppdaterte nyheter og et forum på sidene. For å delta i diskusjonene må du opprette en profil (se høyre topp).

Finner du noen feil så kan du sende en mail til webutvikler Jon Arvid Ludviksen

Velkommen!

Kategorier

Kommentarer hentet fra forum

Du må være logget inn for å kommentere...
04.11.2008 19:41 skrev Erlend Sande
Jon Arvid Ludviksen
Da er vi i gang!
Blir moro å se hvordan utemagasinet.no blir tatt imot.
 

Flere saker fra "Annet friluftsliv"

  • Jubileumsseier
    Robert Sørlie. Foto: Femundlopet.no

    For tiende gang kjørte Robert Sørlie inn til seier i Femundløpet, etter intens kamp mot Ralph Johannessen.

    (06.02.2012 10:20)
  • Flere bruker Oslo-marka
    Foto: Frifo

    Stadig flere bruker skogsområdene rund Oslo til turer og rekreasjon. Om lag 415.000 innbyggere har brukt marka fra oktober 2010 til oktober 2011. 

    (03.02.2012 17:04)
  • Hundekjøring i bitende minusgrader
    Foto: Stephen Horn / Femundsløpet

    Et av Norges tøffeste langdistanse hundekjøringsløp, Femundløpet, starter i dag, med rundt 180 deltagere på startstreken. 

    (02.02.2012 09:51)

Mest lest den siste uka